Stilist-consultant

HOLY CHIC

18 октября 2024

Echipa HOLY CHIC și L’ESPOIR angajează:

Echipa HOLY CHIC și L’ESPOIR angajează STILIST-CONSULTANT

Ești pasionat/ă de modă și ai un simț al stilului bine definit? Vino să te alături echipei noastre! Căutăm un stilist-consultant dedicat, care dorește să contribuie la crearea unor experiențe unice și memorabile pentru clienții noștri.

Despre noi:
HOLY CHIC Resale Studio este un studiou de consignație cu o selecție fashion de autor a segmentelor middle-premium, premium și lux.

L’ESPOIR este un brand cu o estetică minimalistă și sofisticată, promovând autenticitatea și libertatea individuală a fiecărei femei. Creat în Vietnam, brand-u reflectă eleganța prin simplitate, siluete discrete, linii laconice și materiale premium. Fiecare piesă este proiectată cu grijă pentru a inspira nu doar prin aspect, ci și prin esență.

Responsabilități principale:

  • Asistarea clienților în alegerea celor mai potrivite ținute;
  • Colaborarea strânsă cu echipa de vânzări pentru a atinge obiectivele propuse;
  • Construirea și menținerea relațiilor de durată cu clienții noștri.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în fashion retail (segment Middle sau Premium Luxury) de minim 3 ani;
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare;
  • Inteligență emoțională și o înțelegere profundă a nevoilor clienților;
  • Simț estetic rafinat și atenție la detalii;
  • Pasiune pentru modă și tendințele actuale;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.

CV-ul rugăm să fie transmis la yulia@lespoir.eu

E-mail: yulia@lespoir.eu

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть