Vânzător B2B
Studio Moderna

19 октября 2024

Căutăm un Vânzător B2B pasionat să se alăture echipei noastre dinamice la Studio Moderna!

Dacă ești o persoană motivată, cu abilități excelente de comunicare și dorința de a construi relații de lungă durată cu clienții, vrem să te cunoaștem!

Responsabilități:

  • Identificarea și atragerea de noi clienți B2B.
  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți.
  • Prezentarea produselor și soluțiilor noastre într-un mod convingător.
  • Negocierea contractelor și încheierea de acorduri comerciale.
  • Monitorizarea tendințelor de piață și a activităților competitorilor.

Cerințe:

  • Experiență în vânzări B2B, preferabil în domeniul retail-ului sau al e-commerce-ului.
  • Abilități excelente de negociere și comunicare.
  • Capacitatea de a lucra autonom și de a gestiona eficient timpul.
  • Orientare spre rezultate și abilități de rezolvare a problemelor.
  • Cunoștințe de utilizare a programelor MS Office.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.
  • Automobil propriu.

Ce oferim:

  • Oportunitatea de a face parte dintr-o companie de succes, lider pe piață.
  • Pachet salarial competitiv, cu bonusuri pe baza performanței.
  • Training-uri și posibilități de dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și susținător.

Dacă ești pregătit să îți duci cariera în vânzări la următorul nivel, trimite CV-ul tău la lisnic.ela@studio-moderna.com

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть