Ajutor de Bucătar

Chipăruș

18 октября 2024

Angajăm:

Cerințele față de candidat:

  • Capacitatea de a lucra într-un ritm rapid, menținând în același timp o atenție deosebită la detalii;
  • Experiență anterioară într-un rol similar este un plus, dar nu este obligatorie;
  • Abilitatea de a urma instrucțiuni și de a învăța rapid;
  • Flexibilitate, punctualitate și dedicare;
  • Nivelul de studii: Fără studii, Profesional Tehnic.

Responsabilitățile candidatului:

  • Suportul zilnic al activităților din bucătărie, inclusiv pregătirea mâncării;
  • Menținerea igienei și curățeniei la locul de muncă;
  • Respectarea regulilor igienico-sanitare specifice alimentației publice;
  • Cooperarea cu echipa pentru a asigura un serviciu fără probleme și eficient.

Oferta companiei:

  • Lucru într-o echipă tânără și energică;
  • Grafic de lucru 5/2, de la 08:00-17:00;
  • Prânz gratuit;
  • Posibilitatea de a crește;
  • Salariu motivat.

Persoanele cointeresate ne pot contacta la numărul de telefon: 078641991 sau ne pot expedia CV-ul la adresa de email: pema.familia@mail.ru

Vă așteptăm în echipa noastră!

Pentru detalii: 078641991
Email: pema.familia@mail.ru

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть