Persoană la spălat vasele

Chipăruș

18 октября 2024

Angajăm:

Descriere post

Compania Pema-Familia SRL din Chișinău, Centru, caută o persoană dedicată și muncitoare pentru poziția de Persoană la spălat vasele. Postul presupune un program de lucru de luni până vineri,de la 08:00-17:00 cu salariul de la 10000 MDL.

Cerințe față de candidat

  • Fără necesitatea unui nivel specific de studii
  • Abilitate de lucru în echipă
  • Capacitate de a urma instrucțiuni
  • Experiența nu este necesară, oferim instruire

Responsabilități

  • Spălarea, curățarea și organizarea veselei și echipamentelor de bucătărie
  • Asigurarea unui nivel adecvat de igienă și curățenie în bucătărie
  • Respectarea regulilor și procedurilor de sănătate și securitate în muncă

Ofertă companie
La Pema-Familia SRL, veți avea șansa de a face parte dintr-o echipă prietenoasă și muncitoare, care își valorizează angajații.

Oferim instruire, posibilități de avansare în cadrul companiei și un mediu de lucru pozitiv și motivant.

Persoanele cointeresate ne pot contacta la numărul de telefon: 078641991

Telefon:
078641991

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть