HR Specialist

Sebo Credit SRL

17 октября 2024

Compania este în căutarea unui HR Specialist dedicat, care să se alăture echipei noastre. Această poziție joacă un rol esențial în gestionarea documentației HR și asigurarea conformității cu legislația muncii. Dacă ești organizat, atent la detalii și îți dorești să contribui la dezvoltarea unui mediu de lucru pozitiv, te invităm să aplici!

Responsabilități

  • Gestionarea și arhivarea documentației angajaților, inclusiv contracte de muncă, fișe de post și acte adiționale.
  • Administrarea personalului, inclusiv menținerea evidenței angajaților, gestionarea tabelelor de pontaj și a concediilor, și asigurarea conformității cu legislația muncii. Participare în proces de integrare a noilor angajați, asigurându-se că aceștia au access la informatiile necesare.
  • Actualizarea bazei de date interne cu informații despre angajați.
  • Suport în procesul de recrutare, inclusiv redactarea și publicarea anunțurilor de angajare.
  • Participare în proces de identificarea nevoilor de dezvoltare ale angajaților
  • Participae în process de evaluare a angajatilor
  • Participare în proiecte interne ale departamentului Resurse Umane precum organizarea evenimentelor interne, promovarea companiei,
  • Participare în elaborarea și revizuirea a anexelor de munca
  • Elaborarea rapoartelor interne legate de resurse umane, cum ar fi statisticile de personal.

Cerințe:

  • Studii superioare sau student.
  • Experiență anterioară în gestionarea documentației HR de cel puțin 1 an.
  • Cunoașterea legislației muncii este un plus.
  • Atenție la detalii.
  • Abilități excelente de organizare a timpului, setări a priorităților și respectare a termenelor limită.
  • Cunoștințe de operare MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Română – fluent, rusă – la nivelul de comunicare, engleză – constituie un avantaj.

De ce Sebo?

  • Salariu competitiv și un pachet de beneficii.
  • Industrie și mediu în dezvoltare rapidă.
  • Experiență unică de învățare într-o companie internațională.
  • Lucrul cu o echipă de profesionaliști.
  • Potențial de creștere și dezvoltare într-o companie-lider de piață.

Așteptăm CV-ul tău la adresa: hr@sebo.md cu mențiunea ”HR Specialist". Telefon: 060500045.

Condițiile privind prelucrarea datelor cu caracter personal sunt stabilite în Politica de confidențialitate a datelor cu caracter personal în procesul de recrutare, publicată pe pagina https://www.sebo.md/pagina/cariera

E-mail: hr@sebo.md
060500045

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть