Specialist achiziții

Medpark

9 октября 2024

Spitalul International Medpark, primul spital privat multidisciplinar din RM angajeaza:

Responsabilități:

  • Gestionarea întregului proces de achiziții de consumabile medicale necesare spitalului, respectând normele legale și procedurile interne;
  • Identificarea și selectarea furnizorilor, negocierea condițiilor contractuale și gestionarea relațiilor cu aceștia;
  • Asigurarea optimizării costurilor de achiziție, păstrând un nivel ridicat de calitate a produselor și serviciilor;
  • Monitorizarea pieței pentru a identifica oportunități de achiziții avantajoase ;
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a înțelege nevoile interne și pentru a asigura o aprovizionare eficientă și rapidă;
  • Gestionarea și monitorizarea stocurilor de consumabile medicale;
  • Urmărirea derulării contractelor și asigurarea respectării termenilor conveniți;

Cerințe:

  • Studii superioare, preferabil în domeniul economic sau administrativ;
  • Experiență de minimum 2 ani într-o poziție similară, de preferință în sectorul medical;
  • Abilități excelente de negociere, comunicare și rezolvare de probleme;
  • Cunoașterea limbii engleze;
  • Cunoștințe de operare PC (MS Office);
  • Capacitate de organizare și prioritizare a sarcinilor;
  • Atenție la detalii și integritate profesională.

Beneficii Oferite:

  • Posibilitate de a construi o carieră pe termen lung într-o companie cu capital străin, care lucrează la standarde internaționale
  • Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale
  • Dotări tehnice, echipament modern și asigurare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
  • Alimentație din contul instituției
  • Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. și familie

Descrierea instituției
Spitalul Internaţional Medpark este singura instituție medicală, din țară, acreditată de Joint Commission International - standardul de aur la nivel mondial pentru calitatea actului medical și siguranța pacientului.

Misiunea Medpark este să oferim un sistem integrat de servicii medicale de prevenire, diagnostic şi tratament calitativ, la standarde de excelenţă, în care toate eforturile sunt concentrate pe pacient și necesităţile acestuia.

CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).

Mulţumim tuturor persoanelor interesate, dar doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть